Радио Милева

Дарко Лазиќ ослабе, па се разголи на базен, но сите гледаа во неговата згодна свршеница во бикини (фото)

Дарко Лазиќ ослабе, па се разголи на базен, но сите гледаа во неговата згодна свршеница во бикини (фото)
фото:марина/гагиќ/инстаграм

За само половина година Дарко Лазиќ ослабе околу 70 килограми, што изненади многумина бидејќи никој не веруваше дека пејачот ќе се промени до толку.

Тој буквално се преполови, а сега ја покажа својата фигура на базен каде што беше со неговата колешка Душица Грабовиќ, пријателите и свршеницата Марина Гагиќ, која привлече посебно внимание.

 

View this post on Instagram

 

?☀️

A post shared by Gagic Marina (@gagicmarinaofficial) on

Марина на својот Инстаграм профил објави заедничка фотографија на која позираат во костими за капење, а линијата што ја доведе до совршенство по породувањето предизвика голем број комплименти.

Иако килограмите и трансформацијата на Дарко е она најпечатливото периодов, сепак женската убавина мора да биде во прв план.

Останати вести од Радио Милева