Радио Милева

Дарко Лазиќ објави чудна фотографија со маска за лице, па предизвика илјадници коментари- од еден и самиот остана стаписан (ФОТО)

Дарко Лазиќ објави чудна фотографија со маска за лице, па предизвика илјадници коментари- од еден и самиот остана стаписан (ФОТО)

По тешката сообраќајна несреќа која ја доживеа Дарко Лазиќ тој празниците ги помина дома во кругот на семејството откако претходно излезе од бања.

Пејачот по долгата пауза се врати и на социјалните мрежи, па така на Инстаграм ги изненади фановите.

Најновата фотографија која ја објави пејачот е потполно необична, па така Дарко се фотографираше со маска за лице.

Коментарите се нижеа од минута во минута, а најмногу на сите им остави впечаток тој дека пејачот би можел да остане без веѓите, погледнете.