Радио Милева
Најголема поддршка

Дарко Лазиќ има проблем од кој се срами, а за да го надмине му помага свршеницата Марина

Дарко Лазиќ има проблем од кој се срами, а за да го надмине му помага свршеницата Марина
фото:инстаграм/марина гагиќ

Српскиот пејач Дарко Лазиќ реши целосно да го поправи своето тело и да се врати во форма, па по операцијата на желудникот, претрпе уште неколку интервенции.

Сега, пејачот одлучи да се ослободи од стриите на нозете и стомакот што му се појавија, бидејќи изгуби дури 70 килограми.

“Дарко се грижи за својата диета откако изгуби тежина после операција на желудникот, но има проблем со стрии. На предлог на пријател, тој отиде во ласерски центар, каде ги отстрануваат лузните и стриите”, рече пријателот на Лазиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial)

Покрај тоа, тој додаде дека неговата свршеница Марина Гагиќ секогаш оди на сите овие третмани со пејачот.

„Беше глупаво за Дарко да оди сам во салонот за убавина, па ја натера Марина да оди со него“, рекол изворот.

Останати вести од Радио Милева