Радио Милева

Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина го открија полот на бебето кое го чекаат (фото)

Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина го открија полот на бебето кое го чекаат (фото)
фото:инстаграм

Пејачот Дарко Лазиќ со својата свршеница Марина Гагиќ очекува принова. Двојката поминува доста време заедно, а Марина му е огромна поддршка во неговото закрепнување по сообраќајната несреќа која ја доживеа во октомври годинава.

Тие овој пат се фотографираа заедно во новогодишни костими, кога соопштија кој бол ќе биде нивното бебе.

-Машко е! – напиша Марина на својот Инстаграм профил, а оваа убава вест ги израдува нејзините следбеници.

фото:инстаграм

Избраничката на Дарко е многу често во бањата во Миладиновац, каде пејачот закрепнува со физикална терапија за да може да стане од количка со која се сега се движи.

Останати вести од Радио Милева