Радио Милева

Дарко Лазиќ и Марина се снимаа во кревет, а тој не престанува да го бакнува трудничкиот стомак

Дарко Лазиќ и Марина се снимаа во кревет, а тој не престанува да го бакнува трудничкиот стомак
фото: Принтскрин/рассрбија

Свршеницата на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ е бремена и наскоро со пејачот ќе станат родители.

Марина ужива во својата бременост, а на социјалните мрежи објави фотографија од утро во нивниот дом.

Имено, на фотографијата се гледа како тие се во кревет, а пејачот не престанува да и го бакнува трудничкиот стомак,

фото: Принтскрин/инстаграм/маринагагиќ

За потсетување, Дарко и Марина се заедно повеќе од една година, а тој неодамна ја побара за сопруга.

Пејачот наскоро треба да се разведе од неговата прва сопруга Ана Севиќ, а следната година планира свадба со Марина.

За потсетување, Дарко од бракот со Марина ја има ќерката Лорена.

 

Останати вести од Радио Милева