Радио Милева
развратници...

Дарко Лазиќ и Цоби недолично и развратно се однесувале на аеродромот во Цирих: Пцости, навреди и уринирање по аеродромската писта! (ФОТО)

Дарко Лазиќ и Цоби недолично и развратно се однесувале на аеродромот во Цирих: Пцости, навреди и уринирање по аеродромската писта! (ФОТО)

Слободан Вељковиќ Цоби и Дарко Лазиќ објавија видео на социјалната мрежа Инстаграм, со кое ги вознемирија сите нивни обожаватели.

Поточно, Цоби објави видео од аеродромот во Цирих на неговите приказни на Инстаграм, каде се гледа како уринира на пистата пред да се качи во приватниот авион со Дарко Лазиќ. Ваквото недолично однесување го зачиниle и so сочни пцости, омаловажувања и навреди што ќе ги изрече Вељковиќ додека го снимал видеото.

„Мо*аме по аеродромот во Цирих. Ајде, Дарко, сега да се измо*аме. Опаааа, дај гас, бре. Мајка да ви ја е * ам  бре – викал Цоби во мобилниот додека го снимил момент на мокрење на пистата.

Неколку моменти подоцна, тој продолжува со истото однесување, пред да се качи со Лазиќ во приватниот авион.

Да ви ја е*ам мајката, бре…. Обични смртници, погледнете каде сме. Приватен џет. Сиромаштијо да ве е*еме во уста. Еве го мојот брат Дарко Лазиќ – викна Коби, додека Лазиќ ги раширил рацете во мракот непосредно пред да се симне авионот.

Овој клип буквално ги шокираше сите обожаватели на Цоби, а наскоро почна да кружи на социјалните медиуми кои не штедеа навреди на негова сметка.

Очигледно, кога се разбудил  другото утро и самиот Цоби сфати дека ја претерал , па затоа брзо ги избришал не само објавите на Инстаграм, туку и сите твитови. Тој оттогаш не се огласува сè додека не помине бурата навреди на фановите.

Фото: Инстагарам/ Папарцо лов принтскрин