Радио Милева
ако е зима, не е лав... туку е love

Дара – Бубамара разголена на ладното: Бујните гради на мегдан, а сите сепак ја гледаат малку подолу (ФОТО)

Дара – Бубамара разголена на ладното: Бујните гради на мегдан, а сите сепак ја гледаат малку подолу (ФОТО)

Познатата пејачка Дара Бубамара ги изненади своите следбеници со нови разголени фотографии на Инстаграм.

 Дара објави неколку фотографии на кои е облечена во бело. Ултра кратко мини  фустанче, блуза со длабоко деколте беше она го привлече вниманието на нејзините следбеници на фотографиите на кои ддара на студеното време е сликана надвор, прилично оскудно променета. Фустанчето ептен кусо, а нозете голи, а крзнената бундичка исто така куса, повеќе за декор отколку што топли.

 

Знаејќи колку е студено овие денови, не ни е јасно како Дара не се смрзнала?! Веројатно љубовта ја грее… И тоа по цело тело!

Останати вести од Радио Милева