Радио Милева

Дара Бубамара потполно го промени имиџот (фото)

Дара Бубамара потполно го промени имиџот (фото)

Дара Бубамара неодамна се пофали дека ослабела и ја покажа својата нова фигура.

Кога станува збор за модните комбинации, Дара често знае провокативно да се облекува.Дара е позната по својата долга руса коса која сега ја скрати, па има потполно нова фризура.

 

View this post on Instagram

 

Vidimo se veceras ! petak 1.02.Zagreb/ H2o ! 2.02 .Sfrmec /Boss🥰✈️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on


Со новиот имиџ Дара се пофали на социјалните мрежи, а фановите и порачаа дека одлично и стои.

Меѓутоа, велат кога жената прави промени затоа што раскинала некоја врска, а неодамна Дара раскина со нејзиното момче.

Останати вести од Радио Милева