Радио Милева

Дара Бубамара посакува да има второ дете, но тоа би се случило само доколку таткото е овој маж

Дара Бубамара посакува да има второ дете, но тоа би се случило само доколку таткото е овој маж
фото:дара бубамара/инстаграм/принтскрин

Пејачката од првиот брак има син, а вели дека би сакала да има уште деца.

Дара Бубамара за „Информер хит“ зборваше за нејзината врска со поранешниот сопруг Милан Кесиќ и за синот Коста.

Таа откри дека би сакала да има повеќе деца, но бидејќи е старомодна по мислењето дека децата треба да имаат ист татко и мајка, веројатно би имала друго дете со својот поранешен сопруг.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

„Јас сум малку старомодна во тој поглед, затоа што мислам дека децата треба да го имаат истиот татко и мајка. Никогаш не знаете, можеби ќе имам друго дете со мојот поранешен сопруг“, рече таа за споменатиот медиум.

Останати вести од Радио Милева