Радио Милева
Свети од љубов и страст

Дара Бубамара покажа како го украси домот за празниците, а на крај и една фотка со разголениот љубовник (фото)

Дара Бубамара покажа како го украси домот за празниците, а на крај и една фотка со разголениот љубовник (фото)
фото:дара бубамара/инстаграм принтскрин

Пејачката Дара Бубамара е подготвена за празниците. Таа објави видео на својот Инстаграм профил и покажа како ја украсила елката и луксузниот стан на Дедиње.

Пејачката ги покажа сите детали. Таа ја украси елката во сребрено-златна комбинација, а има украс и од масивен ирвас.

фото:дара бубамара/инстаграм принтскрин

Да потсетиме, нејзините соседи неодамна коментираа дека е премногу арогантна и груба, додека други ја фалат и имаат само убави зборови за неа.

фото:дара бубамара/инстаграм принтскрин

Дара беше во центарот на вниманието на јавноста последните неколку месеци поради нејзината врска со помладото момче, кој е над две децении помлад. Тие поставуваат фотографии од патувањата и уживаат во љубовта што јавноста редовно ја следи.

фото:дара бубамара/инстаграм принтскрин

Таа често објавува фотографии со своето ново момче на Инстаграм профилот, и нема сомнеж дека тие навистина уживаат во љубовта.

Останати вести од Радио Милева