Радио Милева

Дара Бубамара откри досега непознати детали: „Бев уапсена и поминав цел ден во станица“

Дара Бубамара откри досега непознати детали: „Бев уапсена и поминав цел ден во станица“
фото:инсатграм/дарабубамара

Фолк пејачката Дара Бубамара по новиот секс скандал одлучи во една емсија да огвовара на полиграф каде изнесе досега непознати детали од својот живот. Имено, таа откри дека често се гледа додека е гола.

-Сметам дека сум најзгодна пејачка на нашата естрада. Кога ќе се соблечам и ќе се видам во огледало, навистина тоа го гледам, вели Дара.

Таа признава дека и годи кога некои мажи и праќаат вулгарни пораки, но дека често добива и необични фотографии.

-Можеби сега во овој момент ми се смачи мажите да ми праќаат безобразни пораки, но сакам кога некои тоа го прават. Секој ден добивам фотографии од голи мажи. Во „инбокс“ ми пишуваат илјада од нив и праќаат свои фотографии. Тоа не е нормално. Јас повеќе тоа не го гледам. Само се појавуваат и  ги бришам. Ма хит, вели Дара.

фото:инсатграм/дарабубамара

Пејачката тврди дека не и годат порно скандалите и дека посакува повторно да каже „да“.

-Никогаш не сум сакала моите експлицитни снимки да привлечат внимание. Едноставно се случи. Поранешниот сопруг ме критикува поради тоа бидејќи знае дека сум чувствителна и дека не сум таква. Жал му е. Секако дека сакам да се смирам и да имам човек покрај себе, да се омажам и вторпат. Се повеќе сакам како минува времето, искрена е Дара.

Исто така признава и дека била уапсена.

-Да се случи и тоа бидејќи се карав со полицаец. Ме приведоа и во станица поминав цел ден, открива Дара за Пинк.рс.

На прашањето дали го вратила долгот за песните на марина Туцаковиќ, Дара како од топ вели:

-Не, никогаш не сум ни била должна. Можам да кажам дека по секој хонорар добиваа подароци, а не дека јас некому сум останала должна, вели Дара Бубамара.

Останати вести од Радио Милева