Радио Милева

Дара Бубамара и Јелена Карлеуша завршија на сајт за возрасни (фото 18+)

Дара Бубамара и Јелена Карлеуша завршија на сајт за возрасни (фото 18+)

Некогашните ривалки, Дара Бубамара и Јелена Карлеуша пред неколку месеци се смирија и заедно настапуваа на концертот на Дара во Белград.

За таа прилика, тие снимија видео за песната „Галама“ на Дара Бубамара каде што Јелена се појавува како секси професорка и ја учи Дара правилно да ги изговара марките.

Во спотот, Дара се појавува во кратко жолто фустанче, а Карлеуша се појави во  „ПВЦ“ фустан под кое носеше танга.

Токму ова видео повторно ги спои пејачките кои завршија на сајт за возрасни, а добија епитет “славни милфици“.

фото: Принтскрин