Радио Милева
Љубовта не брои години

Дара Бубамара и 24 години помладото момче во љубовен занес стиснати еден до друг: Погрешно копче или? (фото)

Дара Бубамара и 24 години помладото момче во љубовен занес стиснати еден до друг: Погрешно копче или? (фото)
фото:дара бубамара/инстаграм

Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во љубовна врска со своето 24 години помладо момче.

Иако ја криеја врската од почеток, сега не се двоумат да ја покажат својата љубов на социјалните мрежи, каде често ги информираат своите следбеници за секој чекор што го прават.

фото:дара бубамара/инстаграм

Тие исто така редовно патуваат низ Европа, а овој пат на профилот на Тони се појави фотографија на која се гледа како Дара цврсто го гушка и го бакнува во образот, додека заедно гледаат кон камерата.

фото:инстаграм

Пејачката пред неколку дена наводно беше на чекор од раскинување, а главната причина за тоа беше нејзиниот поранешен сопруг и татко на синот Коста.

Сè уште не е познато дали Тони ја објавил оваа фотографија случајно или намерно, со оглед на тоа што тој никогаш не поставил слики со Дара јавно.

Останати вести од Радио Милева