Радио Милева

Дара Бубамара е „ситна риба“ за Маја Николиќ: Нејзината снимка со синот предизвика хаос на Инсатргам (видео)

Дара Бубамара е „ситна риба“ за Маја Николиќ: Нејзината снимка со синот предизвика хаос на Инсатргам (видео)
фото:инстаграм/мајаниколиќ

Пејачката Маја Николиќ успеа да ја шокира јавноста повеќе отколку колешката Дара Бубамара, која без задршка на својот Инстагрма објавува фотографии и снимки со невкусна содржина, која пак редовно ја лајкува и коментира нејзиниот малолетен син Константин, кој од неодамна има профил на социјалната мрежа.

Имено, Маја Николиќ објави снимка на која нејзиниот син спие на нејзините полуголи гради.

фото:принтскрин

-Лазе заспа на градите на мама на брод –вели пејачката во видеото кое покрена лавина негативни коментари.

Па така, коментарот на синот на Дара за нејзиниот задник по танга, падна во вода по ваквата снимка на Маја.

Останати вести од Радио Милева