Радио Милева

Дали ова е доказ? Модната креаторка со една фотографија ја потврди врската со Аца Лукас?

Дали ова е доказ? Модната креаторка со една фотографија ја потврди врската со Аца Лукас?
фото: инстаграм

Медиумите со денови пишуваат за наводната врска меѓу Аца Лукас и Наташа Шавија, а тие се уште јавно не зборуваат за тоа.

Сепак, модната креатока на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија од настап на Лукас во Париз, а оваа објава многумина ја сфатија како потврда дека тие се во врска.

За потсетување, медиумите пишуваа како Лукас „одлепил“ по Наташа и дека наводно таа ги пренела своите работи во станот на пејачот.

фото: Инстаграм

Дали Лукас и Наташа навистина се во врска, останува да видиме.

За потсетување, Лукас беше во брак со Соња Вуксановиќ со кого ја има ќерката Викторија, а медиумите во последно време често пишуваа дека парот наводно се смирил и дека повторно се заедно.