Радио Милева

Дали навистина беше за Бредли Купер – открина причината зошто Лејди Гага ја раскина свршувачката?!

Дали навистина беше за Бредли Купер – открина причината зошто Лејди Гага ја раскина свршувачката?!
фото:Profimedia

Иако се нагодуваше дека главен виновик за раскинувањето на свршувачката беше Бредли Купер, изгледа дека тоа не е нималку вистина.

Се шпекулираше дека Лејди Гага се раздели од Кристиан Карин поради наводната љубов со Бредли Купер откако го снимаа филмот „Ѕвездата е родена“, сепак до медиумите стигнаа нови информации. Блиски пријатели на Гага откриваат дека вистинската причина за раскинувањето е љубомората на Кристиан.

-Пред крајот на нивната врска Крис не се однесуваше убаво кон Гага, вели еден извор, додека друг додава дека токму таа одлучила повеќе да не бидат заедно.

фото:Profimedia/Автор/Н.Н

-Тој беше исклучително љубоморен, постојано сакаше да знае каде е, и праќаше пораки. На крајот, ниту нејзините пријатели не биле воодушевени од него.

Кога веќе љубомората е во прашање, не може да се исклучи фактот дека екс-свршеникот на Лејди Гага бил имун на односот со актерот Бредли Купер.

Останати вести од Радио Милева