Радио Милева

„Да, полнам 53 години, па?“: Селма Хаек во бикини ги распамети фановите со изгледот во шестата деценија (фото)

„Да, полнам 53 години, па?“: Селма Хаек во бикини ги распамети фановите со изгледот во шестата деценија (фото)
фото: профимедиа

Актерката Селма Хаек важи за една од најубавите актерки во светот, а вчера го прослави својот 53 роденден.

По тој повод, Селма објави фотографија во бикини и ги распамети сите.

Селма покажа дека е секс бомба и во шестата деценија од животот. Таа се пофали со своите облини на кои може да и позавидат и помладите девојки.

Селма ги запали социјалните мрежи, а фотографијата доби повеќе од еден милион лајкови.

„Да, утре полнам 53 години,па“? Напиша актерката во описот на фотографијата.

Останати вести од Радио Милева