Радио Милева

Црно минијатурно бикини врежано во нејзините облини: Разголените фотографии на младата македонска пејачка Барбара како шлаг за крај на летото (фото)

Црно минијатурно бикини врежано во нејзините облини: Разголените фотографии на младата македонска пејачка Барбара како шлаг за крај на летото (фото)
фото:барбара поповиќ/инсатграм/принтскрин

Пејачката Барбара Поповиќ по одличните дует изведби со Александар Тарабунов во макфестовската „Би те одбрал само тебе“ или верзиите на латино преработките на старите хитови на Роберт Билбилов: „Избриши ги ти солзите“ и „Сега јас сум на ред“,кои често се вртат на телевија, стана препознатлива во јавноста.

Атрактивната црнокоса убавица вчеравечер во друштво на пријателите го славеше својот роденден, па Инстаграм беше преполн со објави од честитки за славеничката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Popovic (@barbarapopovic_) on

Летово на кое му се бројат последните денови се изнагледавме фотографии во бикини, а овие на младата Барбара се како шлаг за крајот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Popovic (@barbarapopovic_) on

Згодната пејачка на својот профил на Инсатграм објави неколку фотографии на кои позира во мини црно бикини кое ја истакна нејзината става, а облините дојдоа во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Popovic (@barbarapopovic_) on

Објавите на секси Барбара добија стотици лајкови и коментари дека е вистински „оган“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Popovic (@barbarapopovic_) on


Инаку, на почетокот на коронапандемијата, Барпара Поповиќ ја објави својата песна „Мирисаш“, а веруваме дека наскоро ќе слушнеме  уште нешто ново од неа.

Останати вести од Радио Милева