Радио Милева
Убавици

Членката на групата „Хурикејн“ е една од ќерките на Кнез, а ова е помалата која не е ништо помалку атрактивна од сестра си (фото)

Членката на групата „Хурикејн“ е една од ќерките на Кнез, а ова е помалата која не е ништо помалку атрактивна од сестра си (фото)
фото:кнез/инстаграм принтскрин

Пејачот Ненад Кнежевиќ Кнез (53) има две ќерки, постарата Ксенија Кнежевиќ (25), која е член на групата „Хурикејн“ и јавноста многу добро ја познава, но и помладата Андреа, која ретко се споменува во јавност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic)

Андреа има 22 години, а судејќи според објавите на социјалните мрежи, добар дел од животот го помина во Шпанија.

Забележливо е дека таа многу личи на нејзината постара сестра.

фото:с.крстиќ/рас србија

– Ние секогаш ги поддржуваме во сè. Се разбира, тие знаат да бидат малку непослушни, како и сите деца, но исто така се и многу одговорни. Она што го барам од нив е секогаш да ме контактираат, каде и да се и со кого и да се. Што и да е … само за да ми кажете: “Еве не. Добро сме”. Покрај тоа, тие имаат обврски што мора да се завршат, на тој начин се воспитани. И јас ги поддржувам во сè што прават. Тие следат некои нивни инстинкти, и ако можам да им помогнам на кој било начин, јас сум тука – изјави пејачот во една пригода за „Стори“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic)

Андреа, исто како и Ксенија, е многу атрактивна русокиоса девојка чија убавина не останува незабележана.

Останати вести од Радио Милева