Радио Милева
Мешај мала... good job honey

Чикашкиот камионџија со ново видео: Дарко Јефремов ќе ви покаже како изгледа кога Американка стои „во лер“, а „врти“ српско коло (ВИДЕО 18+)

Чикашкиот камионџија со ново видео: Дарко Јефремов ќе ви покаже како изгледа кога Американка стои „во лер“, а „врти“ српско коло (ВИДЕО 18+)

Дарко Јефремов, македонскиот камионџија од Чикаго – САД, преку ноќ стана ѕвезда на социјалните мрежи со своето „Камионџија шоу“ и шеговитите видеа што ги прикачува на неговиот Инстаграм профил, кои ги снима за време на патувањата.

Особено откако направи пародија на модното шоу на стилистот и моден критичар Сергеј Варошлија, па потоа на тапет или како што вели самиот  „на преглед“, во новогодишното „ситдаун шоу“ од камионџиската кабина го стави и новинарот на „Ексклузив“  Зоки „Фаци“ Василевски.

Но, дефинитивно срцата на македонската јавност ги освои по написот во нашиот портал Вистина.ком.мк за неговиот потег облечен како Дедо Мраз  да дели пакетчиња по скопските улици на децата Роми и бездомници пред Нова Година.

По речиси двомесечниот престој во Македонија, родениот нишлија кој растел во Скопје,а учел во Битола се врати назад, во САД. Во две паузи зад воланот во камионџиската кабина, „Дарко Влогс“  постираше ново видео кое на прво гледање собра илјадници лајкови.

Овој пат не е во прашање ниту една македонска јавна фаца, ниту пак Дарко се појавува со својата фаца… Всушност, во клипот фаци и нема, ама затоа има преубаво американско женско газе како тверка на музиката на српско коло крај базенот!

Хармониката свири „Чачак“, а Американката иако нема ништо српско во себе меша како миксер! Толку секси, што нејзините движења во сите правци на мажите ќе им го врзат во јазол… погледот, се разбира!

То, Цецо… Гуд џоб, хани“ – се слуша како од позадина камионџијата и довикнува на девојката која врти со га*ето како центрифуга во сите правци!

„Га*от знаеш да го мрдаш, а дали лепче знаеш да месиш, пи*да ти мате*ина“ – е балканскиот „комплимент“ што чикашкиот камионџија и „вербален видеореволвераш“ и го упатува на Американката која не престанува да тверка пред камерата!

Впрочем, погледнете… Дарко Јефремов ќе ви покаже како изгледа кога Американка стои „во лер“, а „врти“ српско коло!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darko Jefremov (@darkovlogs) on

Останати вести од Радио Милева