Радио Милева

Цел свет ја прозва водителката на која и испаднаа брадавиците среде емисија, а таа порача: „Мојот сопруг не се жали“

Цел свет ја прозва водителката на која и испаднаа брадавиците среде емисија, а таа порача: „Мојот сопруг не се жали“
фото: Принтскрин/јутуб

Водителката на британското шоу „Јас имам талент“, Анабела Холден се најде во центарот на вниманието.

Имено, водителката облече син фустан со длабоко деколте, а од истиот и испаднаа брадавиците, па на социјалните мрежи веднаш започнаа да ја прозиваат.

фото: Принтскрин/јутуб

“Каде ги гледате брадавиците? Кои се брадавиците толку блиску?! Тоа е корсет што ме стегаше цела вечер”, му напиша таа  на Твитер, а потоа додаде: “Моите гради се тема секоја година”, но додаде: “Мојот сопруг не се жали “.

Останати вести од Радио Милева