Радио Милева
астролошки цитат

Цеца со шокантна порака го честиташе денот на вљубените: „Сите ќе раскинете“! (ФОТО)

Цеца со шокантна порака го честиташе денот на вљубените: „Сите ќе раскинете“! (ФОТО)

Српската фолк дива Светлана Ражнатовиќ Цеца испрати интересна порака на социјалните мрежи по повод Денот на вљубените, Свети Валентин.


Пејачката всушност не сподели своја мисла или порака, туку сподели астролошки цитат од еден од корисниците на Твитер заедницата и ги изнасмеа своите следбеници на Инстаграм.

„Попусто денес славите… За ден –  два  почнува ретроградниот Меркур и сите ќе раскинете“ – напишала Цеца на приказните од нејзиниот Инстаграм профил.

Останати вести од Радио Милева