Радио Милева
бакнежи за тетка ти...

Цеца само него вака го бакнува (ВИДЕО)

Цеца само него вака го бакнува (ВИДЕО)

Цеца, најпосакуваната балканска и регионална фолк пејачка… сон на милиони мажи, а само тој во нејзините прегратки. Па уште и го моли за насмевка и бакнеж, а таа само него вака страсно го бакнува.

Ама, немојте да се возбудувате предвреме, зашто во прашање е само мало детенце. Фамилија… Илија! Внучето на фолк дивата. А него Цеца го сака најмногу… Така, како што само тетка може да сака.

Затоа се такви и коментарите под споделеното видео на пејачката на Инстаграм, на кое таа ја споделува и својата теткинска љубов со малиот.

„Токму на Вељко личи, што мислите?“, „Тетка најмногу се сака“, „Илија секоја ти чест… И ние ја бакнуваме тетка ти“… се само некои од објавените коментари!

Ех бре Илија среќнику, па кој не би сакал вака да го бакнува тетка ти!

 

View this post on Instagram

 

Poljupciiiiiii!💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋Moj Ilija!❤️ Tetkino dete…

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Останати вести од Радио Милева