Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ проговори за родителите на снаата и дека и е важно само едно

Цеца Ражнатовиќ проговори за родителите на снаата и дека и е важно само едно
фото:инсатграм/цецаражнатовиќ

Во исчекување на свадбата на синот на Цеца Ражнатовиќ и неговата свршеница Богдана Родиќ, меѓу другото и бидејќи се зане дека пејачката ќе организира незаборавна веселба.

Меѓутоа, како што таа открива во една емисија, ништо нема да прави сама. Важно и е само датумот да биде одреден на време.

фото:инсатграм/цецаражнатовиќ

-Јас се надевам дека ќе одлучат едно 3-4 месеци порано, за да можам се да подготвам, секако заедно со родителите на Богдана, открива за „Премиера“ и продолжува: „Тие прекрасно е согласуваат, среќни се, што мене ми е најважно. Што се однесува на веселбата – тоа лесно ќе го поминеме“, вели пејачката.

Останати вести од Радио Милева