Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ потресена од шокантно видео кое мораше да го сподели и јавно да побара помош (фото)

Цеца Ражнатовиќ потресена од шокантно видео кое мораше да го сподели и  јавно да побара помош (фото)
фото: цеца ражнатовиќ/принтскрин/јутјуб/ало.рс

Цеца секојдневно споделува моменти со своите следбеници откако замина на Кипар каде ужива на плажа, но овој пат се случи нешто што длабоко ја вознемири и секако и го расипа денот.

Имено, пејачката видела шокантно видео на социјалните мрежи и во српските медиуми, во кое непозната жена злоупотребува бебе!

фото:принтскрин/инстаграм/цеца ражнатовиќ

фото:принтскрин/инстаграм/цеца ражнатовиќ

Таа видеото го сподели на својот Инстаграм и апелираше да им се помогне на децата, бидејќи имаат многу невнимателна мајка.

– Луѓе, ова е неприфатливо и језиво! Општеството и институциите мора да реагираат !!! Да им помогнеме на овие беспомошни деца! Напиша Цеца, видно потресена.

Останати вести од Радио Милева