Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ никогаш не изгледала подобо: Сензуална и заводливаво во тесен фустан и коса до задникот (фото)

Цеца Ражнатовиќ никогаш не изгледала подобо: Сензуална и заводливаво во тесен фустан и коса до задникот (фото)
фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм

Иако отсекогаш важи за една од најатрактивните пејачки на српската музичка сцена, се чини дека Цеца Ражнатовиќ никогаш не изгледала подобро на најновите објави на социјалните мрежи.

Секогаш елегантна и средена, но пејачката во последно време се фотографира и во ноншалантни изданија, како пред неколку дена на аеродромот, во фармерки или пак во домашно издание по тренерки или пижами.

Сепак, коментарите под последната објава на Инстаграм покажуваат дека нејзините обожаватели најмногу сакаат да ја гледаат скоцкана од глава до пети.

 

View this post on Instagram

 

💗💗💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Пејачката беше фотографирана во елегантен фустан, а носеше ппечатливи розови санали.

 

View this post on Instagram

 

💄@laziclaza 💇🏼‍♀️ @stevansrules 👗 Bojan Petrovic

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on


Покажа совршена линија, но она што привлече најмногу внимание е нејзината бујна коса до задникот. Пред неколку дена, пејачката објави видео од модната фотосесија.
Цеца изгледа фантастично!

Останати вести од Радио Милева