Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ како жена мачка: Се стегна во ултра тесен фустан со бујното деколте во прв план (фото)

Цеца Ражнатовиќ како жена мачка: Се стегна во ултра тесен фустан со бујното деколте во прв план (фото)
instagram

Цеца Ражнатовиќ се појави на отворањето на салонот за убавина на својот пријател, фризерот Стеван Радивојевиќ, а за оваа прилика максимално ја истакна својата женственост и сексапил.

Foto: Nikola Tomić

Таа се одлчила за фустан од ПВЦ кој соврешено ја истакна нејзината витка линија, а истиот го надополни со високи чизми од истата текстура.

Foto: Nikola Tomić

Бидејќи конбинацијата беше доста доминантна, пејачката од шминка имаше истакнат црвен кармин како детаљ.

insatgram/anastasijaraznatovic

Цеца на отварањето се појави сама, додека нејзината ќерка Анастасија стигнала нешто порано, па заедно со пријателот ја пресекоа црвената лента пред присутните.

Останати вести од Радио Милева