Радио Милева
Мириса на нешто ново

Цеца Ражнатовиќ ги заинтригира фановите: „Жената не процветува на одредени години, туку со одреден човек!“ (фото)

Цеца Ражнатовиќ ги заинтригира фановите: „Жената не процветува на одредени години, туку со одреден човек!“ (фото)
фото:цеца/инсатграм

Цеца Ражнатовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил и заинтригира многумина кои ја следат на социјалната мрежа.

Имено, таа истакна дека жената цвета со одреден маж. Ваквата објава натера многумина да помислат дека Цеца има некој нов маж во животот.

„Жената процветува со одреден човек, а не на одредена возраст“, беше напишано на фотографијата.

Дали ова беше најава за нешто ново во нејзиниот живот, останува да видиме или сепак ќе остане мистерија за публиката.

Останати вести од Радио Милева