Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ се огласи по написите дека Вељко и одговорил на Јелена Карлеуша (фото)

Цеца Ражнатовиќ се огласи по написите дека Вељко и одговорил на Јелена Карлеуша (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/цецаражнатовиќ

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“.

Се започна кога Јелена напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде во тој пост и веднаш и одговори.

Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна  Цеца и Анастасија Ражнатовиќ.

Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто така и одговорил на Карлеуша, објавувајќи заедничка фотографија со Лукас.

фото: фејсбук

Меѓутоа, Цеца ги демантираше овие пишувања објаснувајќи дека Вељко нема „Фејсбук“.

Имено, Ражнатовиќ на својот „Инстаграм“ сподели фотографија од веста, а во описот напиша:

„Вељко нема „Фејсбук профил“, напиша Ражнатовиќ.

фото: Принтскрин/инстаграм/цецаражнатовиќ

Останати вести од Радио Милева