Радио Милева

Цеца објави снимка од богатата велигденска трпеза: Го собра целото семејство, а таму беа и сватовите (фото)

Цеца објави снимка од богатата велигденска трпеза: Го собра целото семејство, а таму беа и сватовите (фото)
фото:инсатграм/цеца ражнатовиќ

Во домот на балканската музичка ѕвезда Цеце Ражнатовиќ за празникот имаше весела семејна атмосфера.

Во вилата на Дедиње се вратија Анастасија и Вељко кои неколку недели не беа дома, односно таа беше во Нови Сад, а тој во Тител.

На пејачката на ручек и се придружија и семејството Родиќ, родителите на нејзината снаа Богдана.

Анастасија Ражнатовиќ објави снимка на својот Инстаграм профил од семејниот дом, а богатата маса зад која седат членовите на нејзиното семејство изобилува со храна.

Она што го привлече вниманието на многумина е дека и Цеца и Анастасија, како и бремената снаа на Богдана, се целосно без шминка за оваа пригода.

фото:принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева