Радио Милева

Цеца објави фотографија од Анастасија во бикини, па јавно и даде комплимент – еве што напиша

Цеца објави фотографија од Анастасија во бикини, па јавно и даде комплимент – еве што напиша
фото: дамир дервишагиќ

Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија на која Анастасија Ражнатовиќ позира во бикини, па јавно и упати комплимент на својата ќерка.

„Убаво бебе“ напиша Цеца покрај фотографијата.

фото: принтскрин/инстаграм

На фотографијата, младата наследничка на пејачката позира во бело бикини во кое одлично се гледаат нејзините облини.

Фолк дивата отсекогаш истакнуваше дека е горда на своите деца, ќерката Анастасија и синот Вељко.

За потсетување, Анастасија неодамна беше на одмор на Тајланд каде ги полнеше батериите со своето момче.

Останати вести од Радио Милева