Радио Милева

Цеца ја изненади Анастасија со роденденски подарок вреден 10 илјади евра!

Цеца ја изненади Анастасија со роденденски подарок вреден 10 илјади евра!
фото:принтскрин/инсатграм

Анастасија Ражнатовиќ организираше прослава за својот 21-ви роденден, а наводно според пишувањата на српските медиуми сакала сама да ги плати трошоците за забавата.

Откако успешно почна да ја гради музичката кариера, Анастасија сакала да биде самостојна во ова, а пак Цеца одлучила да и приреди едно големо изненадување.

Имено, таа од својот пријател златар нарачала уникатна огрлица како подарок за својата наследничка. Во прашање е ѓердан од бело злато со дијамант, чија вредност е до 10 илјади евра.

фото:принтскрин/цецаражнатовиќ

-Цеца никогаш не се штедеше кога се во прашање нејзините деца. Многу е горда на Анастасија која созреа во сериозна девојка, која умее да се грижи сама за себе, вели извор близок до пејачката.

Останати вести од Радио Милева