Радио Милева
кого што го задесило

Цеца и Вељко во корона изолација, а Анастасија на луда журка со Новак Ѓоковиќ (ФОТО)

Цеца и Вељко во корона изолација, а Анастасија на луда журка со Новак Ѓоковиќ (ФОТО)

Животот во Белград дефинтивно се врати. До душа, за кого – како… Додека Цеца и Вељко Ражнатовиќ се во изолацаија заради тоа што се позитивни на коронавирусот, нивната ќерка, односно сестра Анастасија си го тера животот… по свое!

Имено, вчеравечер, 14 јуни 2020, по завршувањето на тенискиот турнир во еден ноќен клуб се случувала луда журка во организација на Новак Ѓоковиќ. На забавата присуствувал белградскиот џет сет меѓу кои Анастасија Ражнатовиќ, актерот Милош Биковиќ, тенисерот Филип Крајиновиќ и други познати лица од јавниот и естрадниот живот.

Главниот момент бил кога Ноле се качил на подиумот и почнал да „ѓуска“ во гангам стајл.

 

 

 

Останати вести од Радио Милева