Радио Милева

Цеца и Анастасија чекаат пред породилиштето – еве што се случува (видео)

Цеца и Анастасија чекаат пред породилиштето – еве што се случува (видео)
фото:принтскрин/вистина уживо/курир

Богдана Ражнатовиќ вчера беше примена во приватна клиника. Вељко Ражнатовиќ замина рано утрово, по што дојдоа и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ.

Идната баба беше во одлично расположение, но додека не се породи снаата, таа не сакаше да коментира:

„Почекајте уште малку, сè уште не е започнато“, рече Цеца.

Вељко исто така не сакал да коментира, бидејќи вели дека не сака малер пред породувањето.

Останати вести од Радио Милева