Радио Милева
Мистична саботна вечер

Цеца го запали Инстаграм: Ѕвездата на журка под маски меѓу двајца мажи – посекси никогаш не била (фото)

Цеца го запали Инстаграм: Ѕвездата на журка под маски меѓу двајца мажи – посекси никогаш не била (фото)
фото:цеца/инсатграм

Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил стави објава од која започна лавина од коментари.

Имено, таа стави црна маска на очите, а потоа сподели со своите придружници како изгледала за време на забавите под маски и напиша:

фото:цеца инстаграм/принтскрин

“Мистична сабота навечер. Дури и да се соблечеме, ќе останеме со нашите маски!”, напиша таа односно сподели стих од нејзина песна.

фото:цеца инстаграм/принтскрин

Откако ја прележа короната, Цеца како да не се грижи за мерките за ззаштита,а нејзиното однесување е целосно ослободено од преокупација за пендемијата.

Останати вести од Радио Милева