Радио Милева

Цеца ги разнежни фановите со драг спомен од стариот фото-албум (фото)

Цеца ги разнежни фановите со драг спомен од стариот фото-албум  (фото)
фото:инстаграм

Пејачката Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави стара фотографија на која е со својот син Вељко и ги разнежни фановите.

Цеца се присети на драг спомен од детството на Вељко и тоа го објави на Инстаграм.

Пејачката го осначи синот на фотографијата, а многумина коментираат дека мама Цеца не многу се променила оттогаш.

Изминатиот период Ражнатовиќ е се повеќе носталгична и се повеќе објавува стари фотографии од нејзината младот и од децата.