Радио Милева
ја шокираше јавноста

Цеца брутална: „Кога песот те лае, те гледа во очи, а луѓето никако да научат од него, дека тоа не се прави зад грб (ФОТО)

Цеца брутална: „Кога песот те лае, те гледа во очи, а луѓето никако да научат од него, дека тоа не се прави зад грб (ФОТО)

Популарната пејачка, Светлана Цеца Ражњатовиќ најчесто социјалните мрежи ги користи како за сопствена промоција на себе и  своите настапи, а поретко и за објавување фотографии од приватниот живот.

Овој пат нејзините фанови беа шокирани од нејзината објава, па се прашуваат на кого конкретно се однесува истата?

Цеца постираше цитат од друга личност, но е сосема јасно дека стои зад  секој збор од истиот.

„Кога песот те лае, те гледа во очи. Луѓето никако да научат од него, дека тоа не се прави зад грб… За паметните е доволно“ – објави Цеца на нејзиниот Инстаграм профил.

Останати вести од Радио Милева