Радио Милева

Бурак Озчивит и убавата сопруга се огласија по гласините дека чекаат бебе

Бурак Озчивит и убавата сопруга се огласија по гласините дека чекаат бебе

Бурак Озчивит и неговата убава сопруга, актерката Фахрие Евџан одговорија на гласините дека актерката е бремена.

Новинарите ги пресретнааа во еден трговски центар, а двојката одговори дали има некаква вистина или повторно стануива збор за измислена вест.

-Новинарите постојано не брзаат, вели згодната Фахрие, со што повторно негираше дека ќе стане мајка.

Таа вели дека ска да стане мајка, но во вистинското време, пренесува teammy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Фахрие ја искористи приликата да каже дека е среќна што нејзиниот сопруг е во топ 1оо актери на сајтот ИМБД, бидејќи тој тоа го заслужува.