Радио Милева

Бугарскиот модел Асја осамна гола на социјалните мрежи: Сакај го своето тело… (ФОТО 18+)

Бугарскиот модел Асја осамна гола на социјалните мрежи: Сакај го своето тело… (ФОТО 18+)

Бугарската старлета и модел Асја Капчикова, бившата девојка на бугарската рап ѕвезда Криско, осамна сосема гола на Инстаграм.

Таа го привлече вниманието на своите следбеници по споделувањето на жешката фотографија на која лежи со стомакот на подот, сосема гола без ниту едно парче облека на себе.

„Сакај го своето тело и грижи за него како да се грижиш за храм“, пишува Асја, во постот покрај контроверзната фотографија.

Далеку од тоа дека ова е  прва скандалозна фотографија на моделот, но дефинитивно е една од најшокантните, пишува бугарски Телеграф.

Извор: Новините.бг