Радио Милева
топлес поздрав од малдиви

Бугарската ТВ водителка гола на Малдиви: Гала топлес од плажа му мафташе на пилотот, хидроавионот едвај полета (ВИДЕО)

Бугарската ТВ водителка гола на Малдиви: Гала топлес од плажа му мафташе на пилотот, хидроавионот едвај полета (ВИДЕО)

Прекрасно изненадување, приреди  бугарската ТВ водителка Гала од Малдивите за сите пријатели и нејзини обожаватели на социјалните мрежи.

Водителка на шоуто „На кафе со Гала“, која во февруари наполни 52 години, се соблече топлес, а нејзиниот сопруг Стефан дури и не направи обид да ги избегне нејзините голи гради додека снимаше видео на плажата, пишува бугарски Викенд.

На крајот на видеото, веќе бесмислено, Гала нежно се крие зад лисјата на палма, иако не е премногу срамежлива.

Малку подоцна Гала топлес на плажата беше снимена како му мавта на пилотот кој полетува со хидроавионот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ГАЛА / GALA (@gala_na_kafe) on

Сепак, повеќето нејзини пријатели и обожаватели беа во можност да ги видат нејзините голи гради. Не и е прв пат таа да покажува голо тело.

На крајот на 2007 година, русокосата беше фотографирана гола до половина за еден машки магазин. Голото тело кое Гала го покажа од плажата на Малдиви, не е ништо  во споредба со она што сите го паметат од еротските снимки за машкото списание на кои таа тогаш се согласи да се објават, според гласините, за 20.000 лева.

Останати вести од Радио Милева