Радио Милева

Бугарската старлета Моника Валериева стана русокоса, остана соло и осамна… гола! (ФОТО)

Бугарската старлета Моника Валериева стана русокоса, остана соло и осамна… гола! (ФОТО)

Моника Валериева ги изненади своите фанови со  уште една  серија провокативни фотографии. Старлетата е сега русокоса и со раката си ги крие голите гради. Очигледно убавицата е склона на смели промени.

Следбениците на Валери се воодушевени од нејзината промена, а за нејзините нови слики воглавно се изјаснија во  суперлативи.

Стандардите ми се високи, мислите – валкани. Моралот ми е цврст, личноста – за флерт. Срцето ми е големо, егото исто така. Ако не ви се допаѓам – не давам, да ме е*е… сите“ – напишала во описот покрај голата фотографија Моника.

Веќе извесно време, Моника стои настрана од медиумите. Таа сака да помине повеќе време во странство со селење на нејзиниот козметички бизнис од таму.

Пред извесно време се зборуваше за нејзината последна скандалозна разделба со мистериозен млад милионер, кој дури ѝ и понудил брак. По извесно време таа почна да  ужива во нејзината слобода и продолжи да поставува фотографии од места низ целиот свет, на кои таа патуваше.

Извор: Новини.бг