Радио Милева
силиконска заводничка

Бугарската старлета и модел, цицлестата Џулијана Гани со поглед што мами: Гола како сирена во рибарска мрежа! (ФОТО)

Бугарската старлета и модел, цицлестата Џулијана Гани со поглед што мами: Гола како сирена во рибарска мрежа! (ФОТО)

Бугарската старлета, модел и ТВ водителка Џулијана Гани го „прочуре“ Инстаграм, откако се сликаше сосема гола, како риба во мрежа! Секси фотографијата е придружена со мислите на младата мајка, за тоа што преставува женскиот сексапил:

„Жената треба да биде секси! Не е важно каква дали и каква  долна облека носи и колку чини таа облека. Таа само треба да  изгледа како жена! Сè друго е само изговор!“ – е филозофијата на Гани. Следбеницитеите ја опсипуваат со комплименти и ја споредуваат со сирена фатена во рибарска мрежа.

Покрај силиконските ци*ки на Гани, мрежата ги открива и нејзините бројни тетоважи, како и убавата форма на телото на цицлестата Јулка.

Таа неуморно ја рекламира диетата на нејзиниот сопруг, која строго ја следи, а тој за возврат очигледно потоа има „полни раце работа“!

Инаку, Џулијана има направено дури 4 естетски операции само на градите. Првата корекција на градите ја направила на само 20 години. Тогаш убавицата вградила по 400 кубици во секоја града, што подоцна и се сторило дека е „ништо“, што е причината за втората интервенција, по која решила да вбризга по 600 кубици во секоја дојка.

„Имав растојание од околу четири прста меѓу градите, и ми беше многу грозно. И брадавиците ми беа два прста надолу. Ми требаше нова операција за да го поправам ова“ –  објасни Џули зошто легнала под хируршки нож по трет пат.

При последната операција, таа не само што естетски ја корегираше бујната силиконска предница, туку уште и ги зголеми градите со вбризгани 950 кубици во секоја од нив!

Но, Џулијана Гани отекогаш не изгледаше вака како што изгледа денес.

Таа стана позната во бугарската естрадна јавност откако во 2012 година победи на изборот за „Best Erotic model 2012“!

Извор: HotNews.bg

Останати вести од Радио Милева