Радио Милева
сочен поздрав

Бугарската старлета ги „поздрави“ обожавателите со среден прст! (ФОТО)

Бугарската старлета ги „поздрави“ обожавателите со среден прст! (ФОТО)

Бугарската старлета  Моника Валериева им покажа среден прст на своите фанови на најновата фотографија, споделена на нејзиниот официјален профил на Инстраграм.

Таа во текстот прикачен на постот напишала: „Само сакам да ви кажам здраво“.

Повод за ова се неодамнешните бројни коментари на следбениците на Валериева кои остро ја нападнаа дека  секоја фотографија и е фотошопирана и она што го постира на социјалните мрежи нема врска со нејзиниот изглед во реалноста!

Извор: Новини.бг

Фото: Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева