Радио Милева
палава, но итра...

Бугарската старлета Дениз знае како да се снајде: Со голи снимки до солидни суми без многу напор (ФОТО)

Бугарската старлета Дениз знае како да се снајде: Со голи снимки до солидни суми без многу напор (ФОТО)

Бугарката со турско потекло Дениз Хајрула во чие Си-Ви стои дека по професија е старлета, танчарка, модел, инфлуенсерка и мејкап артист, најде нов начин на заработка за живот. Таа одлучи да ги продава своите интимни фотографии на нејзината специјализирана страница, само за фанови, која се плаќа.

На повеќето од фотографиите, како оние од најновата фотосесија Дениз е како од мајка родена, додека на оние снимки кои можат да се видат гратис, таа ги крие своите интимни регии на телото. И  обете, Дениз е посекси од кога и да било.

Бринетата веќе неколку месеци има профил на страницата за интимни и секси фотографии, која се здобива со сè поголема популарност. Откако ги обиколи повеќето ТВ-емисии, а пандемијата на коронавирусот ги запре забавите на старлетите и Плејбој, Дениз брзо сфати како да заработи солидни суми и без многу напор.

Профилот на Хаирула на страницата е заклучен,  а корисниците можат да ги „исплакнат очите“ само ако платат месечна претплата. Сумата е околу 16 долари. И огромен процент оди во џебот на палавата, но итра Дениз.

 

Убавицата постојано ја рекламира својата специјализирана страница на Инстаграм. Под речиси секој нејзин пост, таа навестува дека може да ја соблече и она малку преостаната облека или да ја видите во поинакво светло, но ова важи само за специјалните корисници на мрежата.

„Најдобриот плен што некогаш сте го виделе“, напишала таа во описот на својот профил. Популарноста на Дениз се зголеми со учеството на натпреварот „Мис плејмејт“.

Иако не ја освои круната, Хаирула стана исклучително популарна и барана.

Дениз е една од ретките старлети која нема ниту една корекција на своето тело.

Хаирула не може да се пофали со огромна силиконски ци*ки, но од друга страна компензира со извајаното тело и совршеното га*е“  – пишува „Бугарија денес“.

Извор:HotNews.bg
Фото: Инстаграм принтскрин/denizhayrula

 

 

 

Останати вести од Радио Милева