Радио Милева
само за љубов

Бугарската старлета бара вистинска љубов… гола! (ФОТО)

Бугарската старлета бара вистинска љубов… гола! (ФОТО)

Бугарската старлета и модел Асја Капчикова, инаку позната и како бившата девојка на бугарската рап ѕвезда Криско, повторно осамна сосема гола на Инстаграм.

Овој пат Асја реши  да си направи полуголо селфи на га*ето.

Старлетата ги вжешти социјалните мрежи до усвитување со фотографии на кои е сликана гола во кревет со парфем.

Таа направи неколку голи фотографии од задна перспектива, за да покаже дека е во совршена секси форма.

Според озборувањата на естрадата во моментов Асја не е во постојана врска, но не се брза да се врзе, се додека тоа не налета на голема љубов – пишува бугарски „Телеграф“.

Судејќи по приложеното, не ќе мора да чека уште долго, зашто за вакво га*е, многумина се подготвено дебело да се покажат, нудејќи и… љубов!

 

Останати вести од Радио Милева