Радио Милева
експлозија на сексапил

Бугарската пејачка Марија во ултрасекси мини бикини ги распосла на плажа, телесните облини: Мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат! (ФОТО)

Бугарската пејачка Марија во ултрасекси мини бикини ги распосла на плажа, телесните облини: Мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат! (ФОТО)

Популарната  бугарска фолк пејачката Марија го покажа својот чоколаден  тен во ултрасекси мини бикини, кои толку многу длабоко и беа навлезени во задникот, што мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат.

 

Пејачката се фотографирала во неколку провокативни пози на плажата во Сончев Брег, па веднаш штом ги сподели,  фотографиите од нејзиното летување, ги вжешти социјалните мрежи до усвитување.

Очигледно, пејачката знае што е тренд, а уште подобро знае како се предизвикува бура на социјалните мрежи, па за најновата провокација на Инстаграм и фотографиите кои го обиколија цел свет, таа го  облече овој минијатурен комплет.
Фото: Инстагрма принтскрин/
maria_official_bulgaria