Радио Милева
нудистички поздрав

Бугарската пејачка Камелија „пиштол гола“ се збогуваше со летото (18+ФОТО)

Бугарската пејачка Камелија „пиштол гола“ се збогуваше со летото (18+ФОТО)

Атрактивната бугарска фолк  пејачка Камелија ги ужива последните сончеви денови во апсолутна голотија.

Русокосата фурија споделуваше фотографии од нејзиниот престој на море, на кои уште еднаш го покажа своето секси тело. Нејзините следбеници останаа со „падната вилица“ кога ја видоа нејзината последна жешка фотографија, на која нивната обожавана Ками „пиштол гола“ се збогува од летото!

 

View this post on Instagram

 

#PrimorskoDelSol

A post shared by Kamelia (@kamelia_official) on

Се разбира, сликата на голата бугарска фолкерка предизвика илјадници коментари.

 

View this post on Instagram

 

🔴🔴🔴

A post shared by Kamelia (@kamelia_official) on

Пејачката ужива во тоа да ги почести своите следбеници со провокативни фотографии на социјалните мрежи, по што се забавува читајќи ги нивните разно-разни коментари!