Радио Милева
надградена...

Бугарската мисица со „нова предница“: Нора прво тврдеше дека кај неа се’ е до генот, а сега наеднаш има разбирање за “силиконско фризирање“ (ФОТО)

Бугарската мисица со „нова предница“: Нора прво тврдеше дека кај неа се’ е до генот, а сега наеднаш има разбирање за “силиконско фризирање“ (ФОТО)

Носителката на најпосакуваната награда за еротските модели – „Мис плејметка“ во  2017,  Нора Недкова стави силикони.

Русокосата, која се фалеше дека е единствената манекенка на изборот која не е „фризирана“, ги покажа своите нови трансформации на социјалните мрежи.

Од фотографиите на убавицата може да се види дека има промени во пределот на лицето, односно дека  сега таа има пополни усни, а од малите брчки околу нејзините очи нема ниту трага.

„Немам ниту една пластична операција на себе. Сето тоа е ген. Во оваа фаза немам намера да ставам силикони, можеби еден ден кога ќе се породам, но сега не ми требаат“, велеше Нора Недкова пред некое време.

Не е јасно што ја предизвикало драстичната промена на мислењето. Според гласините, Недкова вбризгла вкупно 900 кубици силикон во градите. Освен тоа, таа ги зголемила усните, кои сега изгледаат многу помеки и пополни од порано, пишува „Телеграф“.

Иако многумина изненади со одлуката, по се изгледа бившата мисица самата не се изненади од одлуката „да се надгради“… Таму, каде што најмногу пали!

Извор: HotNews.bg

Останати вести од Радио Милева