Радио Милева
на Маријана и го издупчија...

Бугарската мисица плати повеќе од „илјадарче“ во евра за да има бразилско га*е! (ФОТО)

Бугарската мисица плати повеќе од „илјадарче“ во евра за да има бразилско га*е! (ФОТО)

Мисот на Бугарија, сексапилната  Маријана Маринова претрпе многу болна интервенција за да ги коригира неправилностите на нејзиниот бразилски задник, пишува бугарски Телеграф.

За да го направат ова, лекарите инјектирале Хијалурон во задниот дел на мисицата за нејзиното га*е да изгледа совршено за претстојното летото. Пред процедурата, силиконскиот задник на Маринова, наводно  воопшто не изгледал примамливо.

Цената која мисицата ја платила за овој свој каприц, е доста висока.

Една ампула  Хијалурон се проценува дека  чини од 400 до 500 лева ( 200 до 250 евра), а неа и требале најмалку пет. Што занчи дека мисот на Бугарија сега има га*енце од над 1000 евра!

 

Извор:Марица.бг

Фото: Инстаграм принтскрин/Марица.бг