Радио Милева
му одолеа на искушението?

Бугарската „кралица на перверзијата“ позната како Деси – „Фотосесијата“ сама во Доминикана (ФОТО)

Бугарската „кралица на перверзијата“ позната како Деси – „Фотосесијата“ сама во Доминикана (ФОТО)

Една од најпознатите бугарски старлети, Деси Димитрова го дочека роденденот на една од омилените дестинации на бугарските естрадни ѕвезди, Доминиканската Република.

Зачудувачки и изненадувачки е што цицлестата Деси му одолеа на искушението, па не замина со партнер на оваа егзотична дестинација, туку со нејзините пријатели.

„Среќна сум што живеам живот што ми мами насмевка секој ден. Благодарност до луѓето кои се со мене и за многуте убави  желби“, напиша Деси на социјалните медиуми.

Старлетата е позната по прекарот Деси – „Фотосесесијата“, заради големиот мерак да се фотографира, особено во безброј разголени пози.

Бројните фотографии, од кои некои на работ на перверзија. Деси – „Фотосесија“ ја прославија меѓу естрадниот свет во Бугарија.

Но, сега се чини дека Деси решила да го најде човекот на својот живот со кој ќе се скраси во своето љубовно гнездо, па затоа е сама во Доминикана!?

Или можеби цицлестата старлета заминала да бара нова мета?

Останати вести од Радио Милева